چرا حضور مهندس ملکی ضروری است؟

چرا حضور مهندس ملکی ضروری است؟  

در حالی که تا زمان برگزاری انتخابات مجلس نهم کمتر از چند روز دیگر باقی است چهره کاندیداهای این دوره از انتخابات مشخص شده و آنها خود را آماده حضور در صحنه انتخابات می‌کنند. در حوزه انتخابیه شهرستان‌ مشگین شهر که در بین کاندیداهای شاخص می‌توان فقط مهندس ملکی نماینده دوره هفتم  اشاره کرد. به دلیل درخواست‌های متعدد مردمی مهندس ملکی تصمیم خود را برای حضور در عرصه انتخابات قطعی کرده است.
با توجه به شرایط کنونی کشور و تجربه‌های گرانبهایی که مهندس ملکی در قریب به بیست سال گذشته درمدیر عاملی شرکتهای مختلف خصوصا دوره هفتم مجلس شورای اسلامی اندوخته است  به نظر می‌رسد حضور وی در مجلس نهم بتواند صحنه انتخاباتی حوزه انتخابیه شهرستان‌ مشگین شهر را پرشور نموده و زمینه افزایش مشارکت مردمی در انتخابات این دوره را فراهم نماید.

نگارنده معتقد است حضور این استاد فرهیخته به چند دلیل لازم و ضروری است:
•    نخست اینکه در بین کاندیداهای مطرح این دوره شاید بتوان به جرات گفت که ایشان تنها فردی است که از سابقه علمی و اجرایی درخور توجه و مرتبط با حوزه نمایندگی برخوردار است..
•  دوم آنکه مهندس ملکی در دوره هفتم  بیش از ۱۶ طرح صنعتی و گردشگری  در شهرستان مشگین شهر با سرمایه بالغ بر ۷۰۰ میلیارد تومان پایه گذاری شد از قبیل صنایع تولید لوازم ساختمانی وشیرآلات – تولید اتوبوس وکامیون – تولید سیمان و محور گردشگری سبلان

·       سوم اینکه مهندس ملکی  بر خلاف برخی از کاندیداها در در دوره نمایندگی به‌طور مستمر در شهرستان حضور داشته و به واسطه ارتباط با شهروندان، سازمان‌ها، مراکز و نهادهای مختلف از نزدیک با مشکلات مردم منطقه آشناست.

·  چهارم اینکه ایشان سابقه درخشانی در حوزه مدیریت داشته اند از قبیل مدیر عامل شرکت بهنوش ایران ، مدیر تولید، مدیر کارخانه ومدیر عامل شرکت زمزم تهران ، سرپرست و رئیس هیات مدیر شرکت بیلاسو(استار سابق) ، مدیر عامل شرکت شیشه و گاز ، رئیس هیات مدیره شرکت گوشتیران (آرزومان سابق) ،  نایب رئیس هیات  مدیره شرکت مهندسی سامیک ، قائم مقام وعضویت هیئت مدیره شرکت ایران خودرو دیزل ، عضو هیئت مدیره شرکت دخانیات ایران با حکم وزیر صنایع و معادن  و رئیس هیئت مدیره شرکت چرخشگر

•    علاوه بر موارد فوق باید ویژگیهای شخصیتی ایشان همچون تقوا، ولایتمداری، مردمی بودن، ساده‌زیستی، توجه به قشر محروم و ... را اضافه نمود.
با توجه به این مطالب، نگارنده معتقد است تمامی دوستداران پیشرفت و آبادانی شهرستان و علاقمندان به مهندس ملکی باید در فرصت باقیمانده تلاش نمایند ایشان را به حضور در صحنه انتخابات و فراموش کردن بداخلاقی‌های رخ‌داده در سالهای گذشته ترغیب نمایند تا با یاری ذات اقدس الهی و حمایت و پشتیبانی مردم حوزه انتخابیه شهرستان‌ مشگین شهر به سمت نمایندگی شهرستان انتخاب شود که بتواند مشکلات شهرستان و مردم منطقه را با درایت و تدبیر حل نماید.    

غلامرضا نورمحمدنصرآبادی

/ 1 نظر / 8 بازدید
dumbul

dumbuline yighim