سازماندهی اشتغال موجب رونق و دستیابی به اقتصاد مقاومتی می‌شود

ماینده مردم مشگین‌شهر در مجلس شورای اسلامی:

سازماندهی اشتغال موجب رونق و دستیابی به اقتصاد مقاومتی می‌شود
نماینده مردم مشگین‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: سازماندهی اشتغال و رفع بیکاری موجب رونق منطقه، ارزش افزوده بالا و دستیابی به اقتصاد مقاومتی در منطقه می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، ولی ملکی پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاح پروژه‌های کشاورزی در شهرستان مشگین‌شهر اظهار کرد: با استعدادیابی‌های به موقع می‌توان از تمامی ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود منطقه در رونق اقتصادی و رفع معضل بیکاری قدم‌های مثبتی برداشت.

وی گفت: دستیابی به درآمد، بهره‌وری  و نگه داشتن جوانان در منطقه این است که راهکارهایی اندیشیده شود که به واسطه آن بتوانیم با محفوظ داشتن منویات مقام معظم رهبری حداکثر استفاده را از منابع خدادادی منطقه و جوانان با استعدادش ببریم.

نماینده مردم مشگین‌شهر در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: مشگین‌شهر یکی از مناطق مهم اقتصادی استان به شمار می‌رود که قابلیت‌ها و توانمندی‌های قابل ملاحظه‌ای در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و اجرای منویات مقام معظم رهبری در ارتباط با کار آفرینی دارد.

ملکی ادامه داد: قابلیت‌های گردشگری، صنایع تبدیل، تکمیلی ، اقتصادی و کشاورزی  در منطقه مشگین‌شهر منحصر به فرد است.

وی عنوان کرد: استفاده بهینه از این امکانات می‌تواند به بسیاری از مشکلات جوابگو باشد.

نماینده مردم مشگین‌شهر در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: منطقه مراد لو منطقه‌ای معتدل است که دامپروری در بعد صنعتی و بزرگ می‌تواند بسیار موفقیت آمیز باشد باید با ارائه مشوق‌های لازم و جذب سرمایه‌گذار زمینه‌های رشد و ترقی را در منطقه فراهم آوریم.

ملکی افزود: سازماندهی اشتغال و رفع بیکاری موجب رونق منطقه و ارزش افزوده بالا و دستیابی به اقتصاد مقاومتی در منطقه می‌شود.

وی یادآور شد: توجه به امر صادرات در تولید ات صنایع تبدیلی باید مورد توجه جدی قرار گیرد اقتصاد درون‌زا  و توجه به استعداد های بالقوه منطقه و تکیه بر توانمندی‌های داخلی می‌تواند زمینه دستیابی به صادرات و ارزآوری یا به عبارت دیگر برون گرا را در عمل به سرمنزل مقصود برساند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، یک واحد گاوداری صنعتی با 100 راس گاو مولد و تعداد کل 200 راس گله در روستای مازافای مشگین‌شهر به بهره‌برداری رسید. برای راه اندازی این واحد 2 میلیارد و دویست میلیون تومان تسیهلات پرداخت شده که سهم آورده متقاضی در این طرح 730 میلیون تومان است.

این واحد برای تعداد 10 نفر از جوانان بیکار منطقه ایجاد اشتغال کرده است که امید است با گسترش این واحدها قدم‌های موثری در آینده در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی برداشته شود.

/ 2 نظر / 46 بازدید
وبسايت اصفهان من بزرگترين نيازمنديهاي رايگان کشور

خوشحال ميشم به منم سر بزني! يک سيستم وبلاگ دهي جديد را باش آشنا شدم امکانات خوبي داره اونجا هم ميتوني وبلاگ بزني پارس بلاگ دات ايکس واي زد parsblog دات ايکس واي زد parsblog دات xyz [گل][گل] -------------------------------حالا چند تا آگهي بازرگاني-------------------- تبديل وب لاگ شما وبلاگنويس محترم به يک وب سايت با کمترين هزينه هاست رايگان يک ساله هديه من به شما شما فقط هزينه ثبت دامين مورد نظر خود را براي يک سال بدهيد و هاستينگ رايگان داشته باشيد براي کسب اطلاعات بيشتر با اي دي من در تلگرام مکاتبه کنيد @updap -------------------------------------------- بزرگترين آپلود سنتر براي ايرانيان امکان کسب در امد روزانه از تعداد دانلود فايل هاي شما همين الان با مراجعه به وب سايت زير اکانت خود را بسازيد updap دات کام آپ دپ دات کام ---------------------------------------------------------- يک سايت رايگان براي ارسال آگهي هاي شما بزرگترين سيستم نيازمنديهاي رايگان ايران همين الان آگهي خود را منتشر کنيد esfahan.me

تبليغات با ايميل براي شما با قيمتي ارزان

خوشحال ميشم به منم سر بزني! يک سيستم وبلاگ دهي جديد را باش آشنا شدم امکانات خوبي داره اونجا هم ميتوني وبلاگ بزني پارس بلاگ دات ايکس واي زد parsblog دات ايکس واي زد parsblog دات xyz [گل][گل] -------------------------------حالا چند تا آگهي بازرگاني-------------------- تبديل وب لاگ شما وبلاگنويس محترم به يک وب سايت با کمترين هزينه هاست رايگان يک ساله هديه من به شما شما فقط هزينه ثبت دامين مورد نظر خود را براي يک سال بدهيد و هاستينگ رايگان داشته باشيد همچنين تبليغات با ايميل براي وبلاگ نويسان براي کسب اطلاعات بيشتر با اي دي من در تلگرام مکاتبه کنيد @updap -------------------------------------------- بزرگترين آپلود سنتر براي ايرانيان امکان کسب در امد روزانه از تعداد دانلود فايل هاي شما همين الان با مراجعه به وب سايت زير اکانت خود را بسازيد updap دات کام آپ دپ دات کام ---------------------------------------------------------- يک سايت رايگان براي ارسال آگهي هاي شما بزرگترين سيستم نيازمنديهاي رايگان ايران همين الان آگهي خود را منتشر کنيد esfahan.me