تقاضای مردم جهت رسیدگی به تخلفات نماینده مشگین شهر

تقاضای مردم جهت رسیدگی به تخلفات نماینده مشگین شهر

 

کیهان مشکین: جمعی از مردم فهیم و شهید پرور مشکین شهر نامه ای را خطاب به رئیس مجلس امضا کردند که براساس آن خواستار رسیدگی به تخلفات اسدی نماینده وقت مشکین شهر و عملکرد وی در حوزه دستگاه های اجرایی شدند.images

به گزارش کیهان مشکین، تقاضای کتبی تعدادی از مردم برای رسیدگی به تخلفات نماینده مشکین شهر تعدادی از مردم فهیم و شهید پرور مشکین شهر نامه ای را خطاب به رئیس مجلس امضا کردند که براساس آن خواستار رسیدگی به تخلفات اسدی نماینده وقت مشکین شهر و عملکرد وی در حوزه دستگاه های اجرایی شدند.

 

متن این تقاضا بدین شرح است:

 

ریاست محترم مجلس شورای اسلامی

 

با سلام؛

 

احتراما، ما امضا کنندگان نسبت به عملکرد نماینده مشکین شهر مبنی بر دخالت در دستگاه های اجرایی به شرح ذیل معترض بوده و معتقدیم استنکاف از اجرای قانون و دخالت در عزل و نصب ها و سو استفاده از موقیعت وکالت مردم در مجلس توسط اسدی صورت گرفته است، لذا خواهشمند است دستور فرمائید بر اساس ماده ۲۳۶ آئین نامه داخلی مجلس اقدام لازم به عمل آید.

 

۱- دخالت نماینده در عزل و نصب ها که نمونه ان استعفای مدیر سابق اموزش و پرورش مشکین شهر، و اظهارات امام جمعه مشکین شهر در خطبه های نماز جمعه در این خصوص و دخالت اشکار ایشان در عزل دو مدیر کل اب و فاضلاب مبنی بر پرورش ماهی در پشت سد سبلان و جلوگیری از طرح ابرسانی به ۸۹ روستا طبق مدارک پیوستی.

 

۲- حراج زمین های منابع طبیعی توسط ایشان به نفع نزدیکان خود از جمله تحویل ۵۰ هکتارزمین رایگان از سوی منابع طبیعی در ملک سویی و امتیاز ابگرم معدنی در محل مذکور به موذن زاده و تحویل ۲۹ هکتار زمین در وله زیر مشکین شهر با امتیاز ابگرم به اقاجانی و تحویل زمین در قینرجه مشکین شهر به شهردار اسبق انوری.

 

۳- نصب الاچیق توسط بنیاد مسکن مشکین شهر در وله زیر در ملک شخصی اقاجانی با توصیه نماینده به صورت غیر قانونی.

 

۴- عزل استاد دانشگاه ازاد از تدریس در دانشگاه بعد از نقد سالم توسط ایشان از نماینده طبق مدارک پیوست.

 

۵- دخالت در نصب فرماندار و بخشدار و در نهایت انتخاب انان مخصوصا معاون فرماندار از اعضای ستاد نماینده.

 

۶- هزینه کرد ده میلیارد در حوزه های غیر ضرور تحویل زمین رایگان با همکاری نیکزاد وزیر وقت به اقای موذن زاده به بهانه احداث ساختمان برای محرومین جنب پارک ولایت که هم اکنون این املاک به افراد متمکن و پولدار به بهابی گذاف به فروش رسیده است دلایل مصرف منابع عمومی که در این محل که جهت اقشار آسیب پذیر و کم درآمد لحاظ شده، چه بوده است. نحوه واگذاری قیمت تمام شده واقعی واحدهای مسکونی با احتساب سایر خدمات جانبی ارائه شده به هر نحوه ممکن از طریق سیستم دولتی و خدمات جانبی آن چگونه بوده است.

 

۷- توهین اشکار به رسانه ها و مطبوعات طبق مدارک پیوست.

 

  • در ماده ۲۳۶ آیین نامه داخلی مجلس آمده است؛ هرگاه حداقل ده‌نفر از نمایندگان و یا هرکدام از کمیسیون­ها، عدم رعایت شئونات و نقض یا استنکاف از اجرای قانون یا اجرای ناقص قانون توسط رئیس جمهور و یا وزیر و یا مسؤولان دستگاههای زیرمجموعه آنان را اعلام نمایند، موضوع بلافاصله از طریق هیأت رئیسه جهت رسیدگی به کمیسیون ذی‌ربط ارجاع می‌گردد.

 

انتهای پیام/

مشکین رسا

/ 0 نظر / 16 بازدید