حباب نفوذ اسدی در دولت ترکید

حباب نفوذ اسدی در دولت ترکید

 

کیهان مشکین: با توجه به اینکه مشاور عالی رییس جمهور دیروز نیز در مصاحبه ای تعیین محدوده منطقه آزاد تجاری استان اردبیل را جزو اختیارات دولت بیان کرده است، می توان گفت حبابی که برخی از نفوذ اسدی در بدنه دولت ساخته بودند در آنی کمتر از آنی ترکید!Untitled-11-300x191

مشکین فردا نوشت: نماینده مشگین‌شهر نزدیک به یازده ماه پیش در مصاحبه ای گفته بودند: مقدمات منطقه آزاد گردشگری و تجاری را پایه‌گذاری کرده‌ایم‌ و آقای ترکان فعلا در حد اولیه موضوع را قبول کرده‌اند.

حال پس از یازده ماه مشاور عالی رییس جمهوری و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در سفری به شهرستان از ایجاد منطقه ویژه گردشگری سبلان خبر داده و  از مشگین شهر به عنوان یکی از شهرهای این منطقه ویژه گردشگری یاد کرده است.
با توجه به اینکه حضور مشگین شهر در منطقه ویژه گردشگری از قبل نیز قابل پیش بینی و به نوعی اظهر من الشمس بوده می توان گفت ترکان با اعلام این خبر آب پاکی را برای حضور مشگین شهر در منطقه آزاد تجاری استان اردبیل روی دست همشهریان ریخت و در مصاحبه ای دیگر مهر تاییدی بر عدم حضور مشگین شهر در منطقه آزاد تجاری استان اردبیل زد.
حال با وجود اینکه عدم حضور مشگین شهر در منطقه آزاد تجاری استان اردبیل مسجل شده است باید دید واکنش جناب وکیل در قبال این شکست بزرگ از دولت تدبیر امید چیست؟
با توجه به اینکه مشاور عالی رییس جمهور دیروز نیز در مصاحبه ای تعیین محدوده منطقه آزاد تجاری استان اردبیل را جزو اختیارات دولت بیان کرده است، می توان گفت حبابی که برخی از نفوذ اسدی در بدنه دولت ساخته بودند در آنی کمتر از آنی ترکید!
/ 0 نظر / 5 بازدید